Valmentajanimityksiä
12.2.2017 20:24 Uutiset / KKP/K-Laser yhteistyö

KKP - K-Laser

KKP - K-Laser juniorit
valmentajanimityksiä kaudelle 2017-2018:

A-nuoret

Vastuuvalmentaja Sasu Keto
040 746 4947 sasu.keto1@gmail.com

MV -valmentaja Tommi Kuru

B1 juniorit

Vastuuvalmentaja Teijo Raatesalmi
040 512 4039 traatesalmi@gmail.com

Valmentaja Sergei Boikov
Fysiikkavalmentaja Mika Hakopää
MV -valmentaja Marko Hilli

B1 Akatemia

Vastuuvalmentaja Jussi Holappa
040 588 4022 jussi.holappa@elisanet.fi

Valmentaja Janne Pehkonen

C1 juniorit

Vastuuvalmentaja Antti Sundström
040 864 5315 antti.sundstrom@hotmail.fi

Valmentaja Valtteri Immonen
Mv-valmentaja Kimmo Leinonen

C1 Akatemia

Vastuuvalmentaja Seppo Inkilä
040 728 0849 seppo.inkila@luukku.com

Valmentaja Samuli Aho
MV -valmentaja Eetu Asikainen

C2 juniorit

Vastuuvalmentaja Valtteri Moilanen
045 639 6233 valtteri_moilanen@hotmail.com

Valmentaja Jaakko Alasaarela
MV- valmentaja Lindgren Henri


C2 Akatemia

Vastuuvalmentaja Olli Holopainen
040 646 2014 olli.holopainen@kaski.fi

Valmennuspäälliköt

Jari Huttu
044 087 8891 jari.huttu@kkpjuniorit.fi

Antti Alamikkelä
040 555 8260 antti.alamikkela@gmail.com



   
Lisää uutisia
Kiimingin Kiekko-Pojat ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat